گرفتگی و اسپاسم عضلات گردن معمولا سه منشأ دارد:۱) استرس، ۲) نشستن ها و استفاده نادرست از عضلات و رباط ها و ۳) تروماها و آسیب هایی که به گردن وارد می شود.

گرفتگی عضلات ناحیه گردن که مشکلی رایج است، با درد شدیدی همره است؛ به طوری که دامنه حرکات سر را محدود می کند و فرد نمی تواند به راحتی سر خود را تکان دهد.
علاوه بر درد شدید، علائمی مثل سفت‌شدگی گردن، احساس غیرعادی یا شنیدن صداهای ریز در هنگام حرکت گردن، اسپاسم عضله‌های نزدیک گردن مصل عضلت شانه‌ها یا بالای قفسه سینه، مشکل در حرکت دادن گردن در جهتی خاص نیز وجود دارد.

لیزر آکوپانکچر گوش و لیزر موضعی به همراه فرکانس درمان موثری برای گرفتگی های عضلانی و تاندون ها است. همانطور که در ویدیو می بینید، بیمار ۲۷ ساله به مدت ۳ سال دچار گرفتگی های عضلانی ناحیه گردن بودند و انواع داروها و درمان های مختلف را امتحان کرده بودند.
با چند جلسه لیزرآکوپانکچر گوش و لیزر موضعی درمان کامل صورت گرفته است و با وجود شدت تمرینات ورزشی و با گذشت ۲ ماه از درمان به ورزش خود ادامه می دهند و مشکلی از این بابت ندارند. ایشان،آقای هومن قاراداشی، نایب‌قهرمان کراسفیت ایران درسال ۹۶ و کارشناش ارشد حرکات اصلاحی هستند و امیدواریم هر روز شاهد موفقیت روز افزون ایشان باشیم.

نظر خود را بنویسید