لیزرآکوپانکچر نقاط طب سوزنی گوش و بدن به همراه لیزر موضعی تخمدان ها و رحم درمان موثری برای انواع مشکلات زنان از جمله نازایی، ذخیره تخمدان پایین، یائسگی زودرس، عدم موفقیت IVF، قطع قاعدگی (آمنوره)، قاعدگی دردناک و غیره می باشد.

نمونه بالینی درمان ناباروری به دلیل ذخیره تخمدان پایین

بیمار ۳۹ ساله به مدت ۷ سال قصد باردار شدن داشتند، اما متاسفانه به دلیل یائسگی زودرس موفق به بارداری نشدند.
 آخرین بار که به موسسه رویان مراجعه کردند، تشخیص متخصص زنان یائسگی زودرس بوده و  ایشان تنها راه باردار شدن را استفاده از تخمک اهدایی می دانشتند، اما بیمار به دنبال راهی برای بارداری طبیعی بودند و تمایلی به انجام روش IVF نداشتند.
 ایشان با توصیه خانم ماما به مطب ما مراجعه کردند و در اان زمان دو ماه بود که پریود نشده بودند. آزمایشات سطح پرولاکتین را بالا نشان می داد و بیمار کابرگولین مصرف می کردند. برای ایشان ۷ جلسه لیزرآکوپانکچر بدن، طب سوزنی، لیزر موضعی تخمدانها و رحم، لیزر آکوپانکچر گوش و بادکش درمانی انجام شد و خوشبختانه پس از ۷ جلسه توانستند به طور طبیعی باردار شوند.
آزمایش مربوط به سطح افزایش ذخیره تخمدان (AMH) پس از درمان و میزان کاهش FSH و LH را نداریم، چون معمولا پس از ۱۲ جلسه درمان درخواست آزمایش برای این هورمو داده می شود، اما این خانم  پس از ۷ جلسه باردار شدند.
در طب چینی، بارداری ارتباط خطی و اصولی با مقدار ذخیره ندارد و ما حتی بیمارانی با ذخیره تخمدان کم تر از ۰٫۱ هم داشته ایم که به لطف خدا به طور طبیعی باردار شدند.
از ایشان به خاطر ارسال ویدیو (هرچند فشرده و خلاصه) صمیمانه سپاسگزاریم.

 

 

 

نظر خود را بنویسید