آقای ۴۴ ساله به علت درد منتشر یا غیر لوکالیزه در ناحیه شکم و پهلوها مراجعه کردند. درد از اوایل سال ۹۹ شروع شده و همیشگی بود. با گذشت زمان، وجود درد مداوم در شب باعث بی خوابی شده و حتی با انجام ورزش هایی مثل یوگا شدیدتر می‌شد.
 ایشان قبل از مراجعه به مطب ما به متخصصان داخلی، اورولوژ، کبد، کلیه و … مراجعه کرده و آزمایش های مختلف و نیز سی تی اسکن، سونوگرافی و کولونوسکوپی انجام داده بودند که همگی نرمال بودند و تشخیص خاصی برای درد شکم و پهلوها داده نشد.
همچنین، بیمار داروهای تجویزی توسط این متخصصین را مصرف کردند که متاسفانه چندان مؤثر نبود و درد همچنان وجود داشت.
 اساس طب سوزنی بر پایه تعادل است؛ بدان معنا که اعضاء همواره باید در تعادل باشند و زمانی که بالانس یا تعادل برهم می خورد، بیماری ایجاد می شود. ایشان مشکل یا بیماری خاصی نداشتند، بلکه همین بالانس یا تعادل در کانال‌های مختلف طب سوزنی در ناحیه شکم دچار اختلال در تعادل شده بود.
 با انجام درمان و بازگشت تعادل به این قسمتها، خوشبختانه ایشان درمان شدند.
پس از سه جلسه درمان با طب سوزنی و لیزرآکوپانکچر اثرات مثبت درمان مشخص شد، از جلسه چهارم درد تقریباً از بین رفت و در جلسه پنجم دیگر هیچ دردی وجود نداشت.
 ایشان در طول دوره درمان کمی عجول بودند؛ توجه داشته باشید درمان با روش هایی مثل طب سوزنی نیاز به صبر و بردباری و پیگیری دارد و نباید بین جلسات وقفه ایجاد شود تا بدن بتواند با این روش، بدون عوارض و بدون مصرف داروهای شیمیایی که به اعضا، به ویژه کبد و کلیه ها آسیب می رساند، به تعادل برسد.
ایشان از طریق یکی از دوستان با مطب ما آشنا شدند و در جلسات اول کاملا ناامید بودند، اما بعد از جلسه سوم اثرات درمان مشخص شد و در کل برای درد شکم و پهلو ها پنج جلسه درمان کافی بود.
 پس از آن درمان برای دیابت شروع شد. میزان قند خون ناشتا در قبل از درمان، ۱۸۰ الی ۱۹۰ بود. پس از چهار جلسه درمان، میزان قند به ۱۱۰- ۱۲۰ رسید. ایشان تقریباً هر روز قند خونشان را چک می کنند که خوشبختانه در محدوده ۱۱۰-۱۲۰ ثابت مانده است.
 طب سوزنی روشی درمانی یا مکمل درمان است و برخلاف تصور بسیاری از افراد، تاثیر آن به اثرات مسکن محدود نمی شود.
لازم است بیمار برای حصول نتایج مثبت درمانی با طب سوزنی و لیزرآکوپانکچر صبور باشد و در همان جلسات اول انتظار اثرات مثبت فوری نداشته باشد. ایشان جناب آقای دکتر محمد احمدزاده دکترای مدیربت از دانشگاه تهران، مشاور و مدرس کسب و کار برای نهادهای مختلف از جمله بیمه ملت، ایرانسل و غیره هستند. از ایشان برای ضبط ویدیو صمیمانه سپاسگزاریم. امیدواریم که همیشه سالم و پیروز باشند.

 

 

www.Instagram.com/dr.abbas_ansari

T.me/DrAnsariClinic

www.DoctorAnsari.ir

۰۲۱-۲۶۷۶۷۲۰۵

نظر خود را بنویسید